درباره ما

درباره ما,سایت پایه,ثمین,گروه ثمین,samingroup.ir,سایت ثمین,سایت,بازار اینترنتی,خرید و فروش اینترنتی,کالای دیجیتال,گوشی موبایل,یخچال,معرفی گروه ثمین,درباره گروه ثمین,یبشتر بدانید

معرفی فروشگاه اینترنتی گروه ثمین ( Samingroup.ir). یک بازار اینترنتی که کلیه کالاهای متنوع با برندهای مختلف را در اختیار شما قرار می دهد و اصالت کالا را تضمین می کند.


گروه ثمین

من سایت Samingroup.ir( گروه ثمین) در سال 1396 متولد شدم و هدف نهایی از بودن من، ارائه کالاهای اصل و با کیفیت همراه با قیمتی مناسب و ارزان به شما کاربران عزیز می باشد. از همان ابتدای تولدم تاکنون به شیوه های متفاوتی کالاهایی با تضمین اصالت به دست مشتریان خود در نقاط گوناگونی رسانده ام.اکنون در این بستری که سایت گروه ثمین نامیده می شود و در اختیار شما قرار گرفته است، می توانید با اطمینان خاطر و اعتماد نسبت به کیفیت کالاهای دریافتی و انطباق کامل کالا با آنچه که در سایت معرفی شده است خرید خود را انجام دهید.

من مرجع کالاهای متنوعی از جمله کالای دیجیتال (موبایل-لپ تاپ-تبلت)، لوازم خانگی و برقی(یخچال-تلویزیون-اجاق گاز-بخاری-تمامی لوازم ضروری هر خانه و آشپزخانه)، لوازم اداری و تفریحی و..... می باشم و بهتر است بدانید که شما به کمک من هر نوع محصول و کالایی را که نیاز داشته باشید می توانید با صرفه جویی در وقت، از طریق سایت Samingroup.ir (گروه ثمین) سفارش دهید.

گروه ثمین با یک مجموعه پویا و به مدیریت مهدی رحیمی تمام تلاش خود را می کند که از اعتماد به ما پشیمان نشوید و خرید لذتبخشی را تجربه کنید.

برای اینکه براحتی با ما ارتباط برقرار کنید و خرید انجام دهید توصیه می کنم صفحه راهنمای خرید و پرسش و پاسخ را حتما مطالعه فرمایید و چنانچه سوال و ابهامی باقی ماند از طریق گفتگوی آنلاین سایت با ما صحبت کنید و یا با شماره 88923008-021 تماس بگیرید.